O nas. Difart.pl

Kilka informacji o naszej działalności. Może Cię to zainteresować

Witaj.

Jesteśmy nowym i prężnie rozwijającym się sklepem internetowym. Nasz serwis znajduje się pod adresem internetowym www.difart.pl. Specjalizujemy się w sprzedaży wysyłkowej wysokiej klasy produktów IT, gamingowych, smartfonów, telewizorów i wielu innych. Zaczynaliśmy od 1000 produktów dostępnych na sklepie. Obecnie jest ich ponad 3 tysiące i mamy nadzieję, że i Tobie uda się znaleźć coś dla siebie.

Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Wszystko co potrzebujesz dostarczymy do Twojego domu lub inny wskazany adres. Zlecenia realizujemy tylko na terenie Polski. Przesyłki nie będą wysyłane za granicę kraju.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom gwarantujemy uczciwość i bezpieczeństwo zakupów. Korzystamy z metody szybkich płatności PayU. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia skorzystaj z płatności kartą lub blikiem. W przyszłości będzie możliwość zakupów z odroczonym terminem płatności.

Masz również możliwość płatności przelewem lub płatności przy odbiorze.

 

Jeśli czegoś nie mamy zapytaj o produkt, który Cię interesuje. Razem coś wymyślimy. 

Skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego pod linkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem przed dokonaniem zakupów.

 

Dziękujemy, że Przeczytałeś/aś nasz krótki opis. Sprawdź naszą ofertę i nie zapomnij zapisać się do Newslettera, żeby być na bieżąco z promocjami.

 

Życzymy udanych zakupów. Zespół Difart